Cadet Territorial Escacs BCN-Comarques 2006 -
Ronda 7 dissabte 21 a les 9 del matí
Results
No Nom Consell Total Resultat Nom Consell Tot
1 SANZ ARENAS, ORIOL (10) VOS [4.5] : ESCOT RITART, RICARD (5) BGS [5.5]
2 DEL AMO CARBO, JORDI (7) VOT [5] : GIMENEZ LEIVA, ARTUS (12) VOT [5]
3 JANÉ BESORA, JAUME (6) BGS [4.5] : TARRAGÓ ANTONI, ALBERT (8) BRN [4.5]
4 VECIANA CORONADO, PAU (14) VOR [4.5] : ALQUEZAR CARLANA, MARC (16) BLS [4.5]
5 HILL GUELL, PAU (23) ALP [4.5] : GOMEZ JIMENEZ, RUBEN (9) VOS [4]
6 MONTIEL BAEZA, ALEX (15) BLS [4] : CLOPES LLAHI, JUDITH (1) MRS [4]
7 ROSELL RODRIGUEZ, ORIOL (18) MRS [4] : RUIZ ARENAS, CARLOS (3) VOC [4]
8 LIÑAN VEGA, RAFAEL (4) MRS [4] : CASTELLS ALOY, JORDI (28) BGS [4]
9 RIERA MORILLA, ELISABETH (2) MRS [3.5] : AGUILERA RIO, CELIA (48) VOC [3.5]
10 BASEDA BERGES, MARC (30) VOC [3.5] : TALLO DOMINGUEZ, KIRIAN (11) ANA [3.5]
11 LUCAS DEL POZO, PAU (20) VOS [3.5] : GUERRERO GONZALEZ, YOLANDA (39) VOC [3.5]
12 ALBET SERRA, JOAN (49) ANA [3.5] : ARUS BLANCH, DANIEL (25) VOT [3.5]
13 ROS GARCIA, MARIO (65) OSN [3.5] : ROMERO VENTURA, JAUME (27) ALP [3.5]
14 ALONSO-MISOL CARBO, VICTOR (44) VOT [3] : GARCIA RUIZ, ESTEBAN (17) MRS [3]
15 GARCIA GARCIA, ALBERTO (41) BLS [3] : DELGADO PRADA, BENJAMIN (21) BRN [3]
16 PEREA CANO, DANIEL (26) MRS [3] : RIERA MARTÍ, JOAN (47) ANA [3]
17 MARTINEZ MARIN, ALEIX (51) VOT [3] : SANTAMARIA TORRES, SERGIO (29) BLE [3]
18 ALONSO GARCIA, DAVID (53) BRN [3] : PUIGDOETA XALABARDER, ANTONI (31) VOR [3]
19 FERNANDEZ LOPEZ, ALEJANDRO (70) VOC [3] : CABELLO MUÑOZ, ANGEL (19) VOC [2.5]
20 JAUREGUI LÓPEZ, AITOR (32) BGS [2.5] : MACAYA MUNELL, IRENE (40) VOT [2.5]
21 CHECA ALDANA, VÍCTOR (66) ANA [2.5] : SANCHEZ SAEZ, SALVADOR (34) MRS [2.5]
22 CIDRANES GLORIA, ANGEL ANDRÉS (22) VOR [2] : VAS DOMINGUEZ, GERARD (60) VOR [2]
23 BALAÑA GÓMEZ, MINERVA (43) VOR [2] : GARCES FISAS, GERARD (67) OSN [2]
24 MIRO PIELLA, ARNAU (61) OSN [2] : COMPAÑONI PEZZUTTO, NICOLAS (50) ALP [2]
25 LARA ARIAS, XAVIER (54) VOR [2] : FONTANA CASTEDO, AXEL MARTIN (63) OSN [2]
26 POBLE NOGUERA, RAMON (52) VOR [1] : RUIZ FONT, GERARD (64) ALP [1]
27 HIDALGO SEOANE, CRISTINA (68) BGS [1] : BARLAN GUARRO, FERMI (37) BLN [.5]
28 MUÑOZ MORENO, CARLOS (33) BRN [1.5] 1:0 BYE
29 GAONA VILA, PAU (35) VOR [1] 0:0 BYE
30 PLANAS MIRET, GERARD (45) GRF [3] 0:0 BYE
Ronda 6
Results
No Nom Consell Total Resultat Nom Consell Tot
1 ESCOT RITART, RICARD (5) BGS [5] ½:½ DEL AMO CARBO, JORDI (7) VOT [4.5]
2 GIMENEZ LEIVA, ARTUS (12) VOT [4] 1:0 LIÑAN VEGA, RAFAEL (4) MRS [4]
3 ALQUEZAR CARLANA, MARC (16) BLS [4] ½:½ JANÉ BESORA, JAUME (6) BGS [4]
4 RUIZ ARENAS, CARLOS (3) VOC [3.5] ½:½ VECIANA CORONADO, PAU (14) VOR [4]
5 CLOPES LLAHI, JUDITH (1) MRS [3.5] ½:½ ROSELL RODRIGUEZ, ORIOL (18) MRS [3.5]
6 TARRAGÓ ANTONI, ALBERT (8) BRN [3.5] 1:0 LUCAS DEL POZO, PAU (20) VOS [3.5]
7 ARUS BLANCH, DANIEL (25) VOT [3.5] 0:1 SANZ ARENAS, ORIOL (10) VOS [3.5]
8 TALLO DOMINGUEZ, KIRIAN (11) ANA [3.5] 0:1 HILL GUELL, PAU (23) ALP [3.5]
9 GUERRERO GONZALEZ, YOLANDA (39) VOC [3] ½:½ RIERA MORILLA, ELISABETH (2) MRS [3]
10 GOMEZ JIMENEZ, RUBEN (9) VOS [3] 1:0 SANTAMARIA TORRES, SERGIO (29) BLE [3]
11 MONTIEL BAEZA, ALEX (15) BLS [3] 1:0 ALONSO-MISOL CARBO, VICTOR (44) VOT [3]
12 CASTELLS ALOY, JORDI (28) BGS [3] 1:0 FERNANDEZ LOPEZ, ALEJANDRO (70) VOC [3]
13 GARCIA RUIZ, ESTEBAN (17) MRS [2.5] ½:½ GARCIA GARCIA, ALBERTO (41) BLS [2.5]
14 CABELLO MUÑOZ, ANGEL (19) VOC [2.5] 0:1 ROS GARCIA, MARIO (65) OSN [2.5]
15 DELGADO PRADA, BENJAMIN (21) BRN [2.5] ½:½ ALONSO GARCIA, DAVID (53) BRN [2.5]
16 ROMERO VENTURA, JAUME (27) ALP [2.5] 1:0 CHECA ALDANA, VÍCTOR (66) ANA [2.5]
17 MACAYA MUNELL, IRENE (40) VOT [2.5] 0:1 BASEDA BERGES, MARC (30) VOC [2.5]
18 ALBET SERRA, JOAN (49) ANA [2.5] 1:0 JAUREGUI LÓPEZ, AITOR (32) BGS [2.5]
19 AGUILERA RIO, CELIA (48) VOC [2.5] 1:0 SANCHEZ SAEZ, SALVADOR (34) MRS [2.5]
20 RIERA MARTÍ, JOAN (47) ANA [2] 1:0 CIDRANES GLORIA, ANGEL ANDRÉS (22) VOR [2]
21 COMPAÑONI PEZZUTTO, NICOLAS (50) ALP [2] 0:1 PEREA CANO, DANIEL (26) MRS [2]
22 PUIGDOETA XALABARDER, ANTONI (31) VOR [2] 1:0 MIRO PIELLA, ARNAU (61) OSN [2]
23 BALAÑA GÓMEZ, MINERVA (43) VOR [2] 0:1 MARTINEZ MARIN, ALEIX (51) VOT [2]
24 LARA ARIAS, XAVIER (54) VOR [2] 0:1 PLANAS MIRET, GERARD (45) GRF [2]
25 MUÑOZ MORENO, CARLOS (33) BRN [1.5] -:+ FONTANA CASTEDO, AXEL MARTIN (63) OSN [1]
26 GARCES FISAS, GERARD (67) OSN [1] 1:0 GAONA VILA, PAU (35) VOR [1]
27 VAS DOMINGUEZ, GERARD (60) VOR [1] 1:0 HIDALGO SEOANE, CRISTINA (68) BGS [1]
28 BARLAN GUARRO, FERMI (37) BLN [.5] 0:0 BYE
29 POBLE NOGUERA, RAMON (52) VOR [1] 0:0 BYE
30 RUIZ FONT, GERARD (64) ALP [1] 0:0 BYE
Ronda 5
Results
No Nom Consell Total Resultat Nom Consell Tot
1 JANÉ BESORA, JAUME (6) BGS [4] 0:1 ESCOT RITART, RICARD (5) BGS [4]
2 SANZ ARENAS, ORIOL (10) VOS [3.5] 0:1 DEL AMO CARBO, JORDI (7) VOT [3.5]
3 ALQUEZAR CARLANA, MARC (16) BLS [3.5] ½:½ CLOPES LLAHI, JUDITH (1) MRS [3]
4 RIERA MORILLA, ELISABETH (2) MRS [3] 0:1 GIMENEZ LEIVA, ARTUS (12) VOT [3]
5 LIÑAN VEGA, RAFAEL (4) MRS [3] 1:0 MONTIEL BAEZA, ALEX (15) BLS [3]
6 VECIANA CORONADO, PAU (14) VOR [3] 1:0 GOMEZ JIMENEZ, RUBEN (9) VOS [3]
7 ROSELL RODRIGUEZ, ORIOL (18) MRS [3] ½:½ TALLO DOMINGUEZ, KIRIAN (11) ANA [3]
8 HILL GUELL, PAU (23) ALP [2.5] 1:0 GUERRERO GONZALEZ, YOLANDA (39) VOC [3]
9 BASEDA BERGES, MARC (30) VOC [2.5] 0:1 RUIZ ARENAS, CARLOS (3) VOC [2.5]
10 ROS GARCIA, MARIO (65) OSN [2.5] 0:1 TARRAGÓ ANTONI, ALBERT (8) BRN [2.5]
11 LUCAS DEL POZO, PAU (20) VOS [2.5] 1:0 DELGADO PRADA, BENJAMIN (21) BRN [2.5]
12 CIDRANES GLORIA, ANGEL ANDRÉS (22) VOR [2] 0:1 ARUS BLANCH, DANIEL (25) VOT [2.5]
13 PEREA CANO, DANIEL (26) MRS [2] 0:1 ALONSO-MISOL CARBO, VICTOR (44) VOT [2]
14 GARCIA GARCIA, ALBERTO (41) BLS [2] ½:½ ROMERO VENTURA, JAUME (27) ALP [2]
15 PLANAS MIRET, GERARD (45) GRF [2] 0:1 CASTELLS ALOY, JORDI (28) BGS [2]
16 SANTAMARIA TORRES, SERGIO (29) BLE [2] 1:0 RIERA MARTÍ, JOAN (47) ANA [2]
17 FERNANDEZ LOPEZ, ALEJANDRO (70) VOC [2] 1:0 PUIGDOETA XALABARDER, ANTONI (31) VOR [2]
18 JAUREGUI LÓPEZ, AITOR (32) BGS [2] ½:½ AGUILERA RIO, CELIA (48) VOC [2]
19 SANCHEZ SAEZ, SALVADOR (34) MRS [2] ½:½ ALBET SERRA, JOAN (49) ANA [2]
20 CHECA ALDANA, VÍCTOR (66) ANA [2] ½:½ MACAYA MUNELL, IRENE (40) VOT [2]
21 MIRO PIELLA, ARNAU (61) OSN [2] 0:1 GARCIA RUIZ, ESTEBAN (17) MRS [1.5]
22 ALONSO GARCIA, DAVID (53) BRN [1.5] 1:0 MUÑOZ MORENO, CARLOS (33) BRN [1.5]
23 GAONA VILA, PAU (35) VOR [1] 0:1 CABELLO MUÑOZ, ANGEL (19) VOC [1.5]
24 FONTANA CASTEDO, AXEL MARTIN (63) OSN [1] 0:1 BALAÑA GÓMEZ, MINERVA (43) VOR [1]
25 GARCES FISAS, GERARD (67) OSN [1] 0:1 COMPAÑONI PEZZUTTO, NICOLAS (50) ALP [1]
26 MARTINEZ MARIN, ALEIX (51) VOT [1] 1:0 VAS DOMINGUEZ, GERARD (60) VOR [1]
27 HIDALGO SEOANE, CRISTINA (68) BGS [1] 0:1 LARA ARIAS, XAVIER (54) VOR [1]
28 BARLAN GUARRO, FERMI (37) BLN [.5] 0:0 BYE
29 POBLE NOGUERA, RAMON (52) VOR [1] 0:0 BYE
30 RUIZ FONT, GERARD (64) ALP [1] 0:0 BYE
Ronda 4
Results
No Nom Consell Total Resultat Nom Consell Tot
1 GOMEZ JIMENEZ, RUBEN (9) VOS [3] 0:1 ESCOT RITART, RICARD (5) BGS [3]
2 TALLO DOMINGUEZ, KIRIAN (11) ANA [3] 0:1 JANÉ BESORA, JAUME (6) BGS [3]
3 DEL AMO CARBO, JORDI (7) VOT [3] ½:½ ALQUEZAR CARLANA, MARC (16) BLS [3]
4 CLOPES LLAHI, JUDITH (1) MRS [2.5] ½:½ LIÑAN VEGA, RAFAEL (4) MRS [2.5]
5 RUIZ ARENAS, CARLOS (3) VOC [2.5] 0:1 SANZ ARENAS, ORIOL (10) VOS [2.5]
6 CASTELLS ALOY, JORDI (28) BGS [2] 0:1 RIERA MORILLA, ELISABETH (2) MRS [2]
7 TARRAGÓ ANTONI, ALBERT (8) BRN [2] ½:½ BASEDA BERGES, MARC (30) VOC [2]
8 GIMENEZ LEIVA, ARTUS (12) VOT [2] 1:0 JAUREGUI LÓPEZ, AITOR (32) BGS [2]
9 SANTAMARIA TORRES, SERGIO (29) BLE [2] 0:1 VECIANA CORONADO, PAU (14) VOR [2]
10 MONTIEL BAEZA, ALEX (15) BLS [2] 1:0 SANCHEZ SAEZ, SALVADOR (34) MRS [2]
11 PUIGDOETA XALABARDER, ANTONI (31) VOR [2] 0:1 ROSELL RODRIGUEZ, ORIOL (18) MRS [2]
12 DELGADO PRADA, BENJAMIN (21) BRN [2] ½:½ ROS GARCIA, MARIO (65) OSN [2]
13 GUERRERO GONZALEZ, YOLANDA (39) VOC [2] 1:0 PEREA CANO, DANIEL (26) MRS [2]
14 RIERA MARTÍ, JOAN (47) ANA [2] 0:1 LUCAS DEL POZO, PAU (20) VOS [1.5]
15 MUÑOZ MORENO, CARLOS (33) BRN [1.5] 0:1 HILL GUELL, PAU (23) ALP [1.5]
16 ARUS BLANCH, DANIEL (25) VOT [1.5] 1:0 ALONSO GARCIA, DAVID (53) BRN [1.5]
17 MACAYA MUNELL, IRENE (40) VOT [1.5] ½:½ FERNANDEZ LOPEZ, ALEJANDRO (70) VOC [1.5]
18 CABELLO MUÑOZ, ANGEL (19) VOC [1] ½:½ GARCIA GARCIA, ALBERTO (41) BLS [1.5]
19 COMPAÑONI PEZZUTTO, NICOLAS (50) ALP [1] 0:1 CIDRANES GLORIA, ANGEL ANDRÉS (22) VOR [1]
20 ROMERO VENTURA, JAUME (27) ALP [1] 1:0 MARTINEZ MARIN, ALEIX (51) VOT [1]
21 MIRO PIELLA, ARNAU (61) OSN [1] 1:0 GAONA VILA, PAU (35) VOR [1]
22 CHECA ALDANA, VÍCTOR (66) ANA [1] +:- BALAÑA GÓMEZ, MINERVA (43) VOR [1]
23 ALONSO-MISOL CARBO, VICTOR (44) VOT [1] 1:0 GARCES FISAS, GERARD (67) OSN [1]
24 PLANAS MIRET, GERARD (45) GRF [1] +:- SADURNI PARERA, ANNA (69) ALP [1]
25 AGUILERA RIO, CELIA (48) VOC [1] 1:0 HIDALGO SEOANE, CRISTINA (68) BGS [1]
26 RUIZ FONT, GERARD (64) ALP [1] -:+ ALBET SERRA, JOAN (49) ANA [1]
27 GARCIA RUIZ, ESTEBAN (17) MRS [.5] 1:0 BARLAN GUARRO, FERMI (37) BLN [.5]
28 VAS DOMINGUEZ, GERARD (60) VOR [.5] ½:½ LARA ARIAS, XAVIER (54) VOR [.5]
29 POBLE NOGUERA, RAMON (52) VOR [0] +:- BARBA PEREZ, ROBERT (56) BRN [0]
30 PADRISA DALMASES, MARTI (55) VOC [0] 0:1 FONTANA CASTEDO, AXEL MARTIN (63) OSN [0]
Ronda 3
Resultats
No Nom Consell Total Resultat Nom Consell Tot
1 RIERA MORILLA, ELISABETH (2) MRS [2] 0:1 TALLO DOMINGUEZ, KIRIAN (11) ANA [2]
2 SANZ ARENAS, ORIOL (10) VOS [2] ½:½ LIÑAN VEGA, RAFAEL (4) MRS [2]
3 ESCOT RITART, RICARD (5) BGS [2] 1:0 GIMENEZ LEIVA, ARTUS (12) VOT [2]
4 JANÉ BESORA, JAUME (6) BGS [2] 1:0 MONTIEL BAEZA, ALEX (15) BLS [2]
5 VECIANA CORONADO, PAU (14) VOR [2] 0:1 DEL AMO CARBO, JORDI (7) VOT [2]
6 ALQUEZAR CARLANA, MARC (16) BLS [2] 1:0 TARRAGÓ ANTONI, ALBERT (8) BRN [2]
7 ROSELL RODRIGUEZ, ORIOL (18) MRS [2] 0:1 GOMEZ JIMENEZ, RUBEN (9) VOS [2]
8 ALONSO GARCIA, DAVID (53) BRN [1.5] 0:1 CLOPES LLAHI, JUDITH (1) MRS [1.5]
9 LUCAS DEL POZO, PAU (20) VOS [1.5] 0:1 RUIZ ARENAS, CARLOS (3) VOC [1.5]
10 SANCHEZ SAEZ, SALVADOR (34) MRS [1] 1:0 CABELLO MUÑOZ, ANGEL (19) VOC [1]
11 GAONA VILA, PAU (35) VOR [1] 0:1 DELGADO PRADA, BENJAMIN (21) BRN [1]
12 CIDRANES GLORIA, ANGEL ANDRÉS (22) VOR [1] 0:1 GUERRERO GONZALEZ, YOLANDA (39) VOC [1]
13 HILL GUELL, PAU (23) ALP [1] ½:½ MACAYA MUNELL, IRENE (40) VOT [1]
14 GARCIA GARCIA, ALBERTO (41) BLS [1] ½:½ ARUS BLANCH, DANIEL (25) VOT [1]
15 PEREA CANO, DANIEL (26) MRS [1] 1:0 PLANAS MIRET, GERARD (45) GRF [1]
16 RIERA MARTÍ, JOAN (47) ANA [1] 1:0 ROMERO VENTURA, JAUME (27) ALP [1]
17 CASTELLS ALOY, JORDI (28) BGS [1] 1:0 AGUILERA RIO, CELIA (48) VOC [1]
18 ALBET SERRA, JOAN (49) ANA [1] 0:1 SANTAMARIA TORRES, SERGIO (29) BLE [1]
19 BASEDA BERGES, MARC (30) VOC [1] 1:0 CHECA ALDANA, VÍCTOR (66) ANA [1]
20 MARTINEZ MARIN, ALEIX (51) VOT [1] 0:1 PUIGDOETA XALABARDER, ANTONI (31) VOR [1]
21 JAUREGUI LÓPEZ, AITOR (32) BGS [1] 1:0 MIRO PIELLA, ARNAU (61) OSN [1]
22 FERNANDEZ LOPEZ, ALEJANDRO (70) VOC [1] ½:½ MUÑOZ MORENO, CARLOS (33) BRN [1]
23 ROS GARCIA, MARIO (65) OSN [1] 1:0 VAS DOMINGUEZ, GERARD (60) VOR [.5]
24 BALAÑA GÓMEZ, MINERVA (43) VOR [.5] ½:½ RUIZ FONT, GERARD (64) ALP [.5]
25 LARA ARIAS, XAVIER (54) VOR [0] ½:½ GARCIA RUIZ, ESTEBAN (17) MRS [0]
26 BARBA PEREZ, ROBERT (56) BRN [0] 0:1 ALONSO-MISOL CARBO, VICTOR (44) VOT [0]
27 FONTANA CASTEDO, AXEL MARTIN (63) OSN [0] 0:1 COMPAÑONI PEZZUTTO, NICOLAS (50) ALP [0]
28 GARCES FISAS, GERARD (67) OSN [0] 1:0 POBLE NOGUERA, RAMON (52) VOR [0]
29 HIDALGO SEOANE, CRISTINA (68) BGS [0] 1:0 BYE
30 BARLAN GUARRO, FERMI (37) BLN [.5] 0:0 BYE
31 PADRISA DALMASES, MARTI (55) VOC [0] 0:0 BYE
32 SADURNI PARERA, ANNA (69) ALP [1] 0:0 BYE
Ronda 2
Resultats
No Nom Consell Total Resultat Nom Consell Tot Feder Total
1 CLOPES LLAHI, JUDITH (1) MRS [1] ½:½ LUCAS DEL POZO, PAU (20) VOS [1]
2 DELGADO PRADA, BENJAMIN (21) BRN [1] 0:1 RIERA MORILLA, ELISABETH (2) MRS [1]
3 LIÑAN VEGA, RAFAEL (4) MRS [1] 1:0 CIDRANES GLORIA, ANGEL ANDRÉS (22) VOR [1]
4 ESCOT RITART, RICARD (5) BGS [1] 1:0 HILL GUELL, PAU (23) ALP [1]
5 ARUS BLANCH, DANIEL (25) VOT [1] 0:1 JANÉ BESORA, JAUME (6) BGS [1]
6 DEL AMO CARBO, JORDI (7) VOT [1] 1:0 PEREA CANO, DANIEL (26) MRS [1]
7 TARRAGÓ ANTONI, ALBERT (8) BRN [1] 1:0 CASTELLS ALOY, JORDI (28) BGS [1]
8 GOMEZ JIMENEZ, RUBEN (9) VOS [1] 1:0 SANCHEZ SAEZ, SALVADOR (34) MRS [1]
9 SANTAMARIA TORRES, SERGIO (29) BLE [1] 0:1 SANZ ARENAS, ORIOL (10) VOS [1]
10 TALLO DOMINGUEZ, KIRIAN (11) ANA [1] 1:0 RIERA MARTÍ, JOAN (47) ANA [1]
11 GIMENEZ LEIVA, ARTUS (12) VOT [1] 1:0 MARTINEZ MARIN, ALEIX (51) VOT [1]
12 PUIGDOETA XALABARDER, ANTONI (31) VOR [1] 0:1 VECIANA CORONADO, PAU (14) VOR [1]
13 MONTIEL BAEZA, ALEX (15) BLS [1] 1:0 MIRO PIELLA, ARNAU (61) OSN [1]
14 MUÑOZ MORENO, CARLOS (33) BRN [1] 0:1 ALQUEZAR CARLANA, MARC (16) BLS [1]
15 CHECA ALDANA, VÍCTOR (66) ANA [1] 0:1 ROSELL RODRIGUEZ, ORIOL (18) MRS [1]
16 RUIZ ARENAS, CARLOS (3) VOC [.5] 1:0 FERNANDEZ LOPEZ, ALEJANDRO (70) VOC [1]
17 CABELLO MUÑOZ, ANGEL (19) VOC [.5] ½:½ BASEDA BERGES, MARC (30) VOC [.5]
18 RUIZ FONT, GERARD (64) ALP [.5] 0:1 ALONSO GARCIA, DAVID (53) BRN [.5]
19 GARCIA RUIZ, ESTEBAN (17) MRS [0] 0:1 ALBET SERRA, JOAN (49) ANA [0]
20 ROMERO VENTURA, JAUME (27) ALP [0] 1:0 PADRISA DALMASES, MARTI (55) VOC [0]
21 COMPAÑONI PEZZUTTO, NICOLAS (50) ALP [0] 0:1 JAUREGUI LÓPEZ, AITOR (32) BGS [0]
22 POBLE NOGUERA, RAMON (52) VOR [0] 0:1 GAONA VILA, PAU (35) VOR [0]
23 LARA ARIAS, XAVIER (54) VOR [0] 0:1 GUERRERO GONZALEZ, YOLANDA (39) VOC [0]
24 MACAYA MUNELL, IRENE (40) VOT [0] 1:0 FONTANA CASTEDO, AXEL MARTIN (63) OSN [0]
25 BARBA PEREZ, ROBERT (56) BRN [0] 0:1 GARCIA GARCIA, ALBERTO (41) BLS [0]
26 VAS DOMINGUEZ, GERARD (60) VOR [0] ½:½ BALAÑA GÓMEZ, MINERVA (43) VOR [0]
27 ALONSO-MISOL CARBO, VICTOR (44) VOT [0] 0:1 ROS GARCIA, MARIO (65) OSN [0]
28 HIDALGO SEOANE, CRISTINA (68) BGS [0] 0:1 PLANAS MIRET, GERARD (45) GRF [0]
29 AGUILERA RIO, CELIA (48) VOC [0] 1:0 GARCES FISAS, GERARD (67) OSN [0]
30 BARLAN GUARRO, FERMI (37) BLN [.5] 0:0 BYE
31 SADURNI PARERA, ANNA (69) ALP [1] 0:0 BYE
Ronda 1
Resultats
No Nom Consell Total Resultat Nom Consell Tot
1 GAONA VILA, PAU (35) VOR [0] 0:1 CLOPES LLAHI, JUDITH (1) MRS [0]
2 RIERA MORILLA, ELISABETH (2) MRS [0] +:- SANJUAN PUCHERCOS, JORDI (36) VOT [0]
3 BARLAN GUARRO, FERMI (37) BLN [0] ½:½ RUIZ ARENAS, CARLOS (3) VOC [0]
4 LIÑAN VEGA, RAFAEL (4) MRS [0] +:- GONZALEZ VEGA, RICARDO (38) BRN [0]
5 GUERRERO GONZALEZ, YOLANDA (39) VOC [0] 0:1 ESCOT RITART, RICARD (5) BGS [0]
6 JANÉ BESORA, JAUME (6) BGS [0] 1:0 MACAYA MUNELL, IRENE (40) VOT [0]
7 GARCIA GARCIA, ALBERTO (41) BLS [0] 0:1 DEL AMO CARBO, JORDI (7) VOT [0]
8 TARRAGÓ ANTONI, ALBERT (8) BRN [0] +:- PÉREZ TOSCANO, SALVADOR (42) BLE [0]
9 BALAÑA GÓMEZ, MINERVA (43) VOR [0] 0:1 GOMEZ JIMENEZ, RUBEN (9) VOS [0]
10 SANZ ARENAS, ORIOL (10) VOS [0] 1:0 ALONSO-MISOL CARBO, VICTOR (44) VOT [0]
11 PLANAS MIRET, GERARD (45) GRF [0] 0:1 TALLO DOMINGUEZ, KIRIAN (11) ANA [0]
12 GIMENEZ LEIVA, ARTUS (12) VOT [0] +:- CALABRÉS GARCÍA, PAU (46) BRS [0]
13 RIERA MARTÍ, JOAN (47) ANA [0] +:- HERNÁNDEZ ALCALÁ, DANIEL (13) BLE [0]
14 VECIANA CORONADO, PAU (14) VOR [0] 1:0 AGUILERA RIO, CELIA (48) VOC [0]
15 ALBET SERRA, JOAN (49) ANA [0] 0:1 MONTIEL BAEZA, ALEX (15) BLS [0]
16 ALQUEZAR CARLANA, MARC (16) BLS [0] 1:0 COMPAÑONI PEZZUTTO, NICOLAS (50) ALP [0]
17 MARTINEZ MARIN, ALEIX (51) VOT [0] 1:0 GARCIA RUIZ, ESTEBAN (17) MRS [0]
18 ROSELL RODRIGUEZ, ORIOL (18) MRS [0] 1:0 POBLE NOGUERA, RAMON (52) VOR [0]
19 ALONSO GARCIA, DAVID (53) BRN [0] ½:½ CABELLO MUÑOZ, ANGEL (19) VOC [0]
20 LUCAS DEL POZO, PAU (20) VOS [0] 1:0 LARA ARIAS, XAVIER (54) VOR [0]
21 PADRISA DALMASES, MARTI (55) VOC [0] 0:1 DELGADO PRADA, BENJAMIN (21) BRN [0]
22 CIDRANES GLORIA, ANGEL ANDRÉS (22) VOR [0] 1:0 BARBA PEREZ, ROBERT (56) BRN [0]
23 LOPEZ PUIG, JOAN CARLES (57) BLS [0] -:+ HILL GUELL, PAU (23) ALP [0]
24 JOLIS MOLERO, VICENTE (24) BLE [0] -:- AGUZA MARTIN, ALVARO (58) MRS [0]
25 ESCORIZA LUSILLA, PEDRO (71) BLE [0] -:+ ARUS BLANCH, DANIEL (25) VOT [0]
26 PEREA CANO, DANIEL (26) MRS [0] 1:0 VAS DOMINGUEZ, GERARD (60) VOR [0]
27 MIRO PIELLA, ARNAU (61) OSN [0] 1:0 ROMERO VENTURA, JAUME (27) ALP [0]
28 CASTELLS ALOY, JORDI (28) BGS [0] +:- PÉREZ PEREIRA, RAUL (62) BRS [0]
29 FONTANA CASTEDO, AXEL MARTIN (63) OSN [0] 0:1 SANTAMARIA TORRES, SERGIO (29) BLE [0]
30 BASEDA BERGES, MARC (30) VOC [0] ½:½ RUIZ FONT, GERARD (64) ALP [0]
31 ROS GARCIA, MARIO (65) OSN [0] 0:1 PUIGDOETA XALABARDER, ANTONI (31) VOR [0]
32 JAUREGUI LÓPEZ, AITOR (32) BGS [0] 0:1 CHECA ALDANA, VÍCTOR (66) ANA [0]
33 GARCES FISAS, GERARD (67) OSN [0] 0:1 MUÑOZ MORENO, CARLOS (33) BRN [0]
34 SANCHEZ SAEZ, SALVADOR (34) MRS [0] 1:0 HIDALGO SEOANE, CRISTINA (68) BGS [0]
35 SADURNI PARERA, ANNA (69) ALP [0] 1:0 BYE
36 FERNANDEZ LOPEZ, ALEJANDRO (70) VOC [0] +:- FLOTATS BOSCH, JORDI (72) BLE [0]
Cadet Territorial Escacs BCN-Comarques 2006
Llistat
No Name Consell Codi RC Elo S Club
1. CLOPES LLAHI, JUDITH MRS 13885 3 2175 female CE CERDANYOLA
2. RIERA MORILLA, ELISABETH MRS 14702 1 2125 female CE CIRERA
3. RUIZ ARENAS, CARLOS VOC 12700 8 2095 PENYA ESCACS CERDANYOLA
4. LIÑAN VEGA, RAFAEL MRS 14704 7 2085 CE CERDANYOLA
5. ESCOT RITART, RICARD BGS 13620 7 2000 ESCACS SANT JOAN
6. JANÉ BESORA, JAUME BGS 15288 8 1965 IES SANT RAMON
7. DEL AMO CARBO, JORDI VOT 15133 8 1925 Club Escacs Barad
8. TARRAGÓ ANTONI, ALBERT BRN 13433 7 1920 C.E. SANT ADRIA
9. GOMEZ JIMENEZ, RUBEN VOS 16596 8 1910 C.E. PALAU DE PLEGAMANS
10. SANZ ARENAS, ORIOL VOS 15432 7 1900 C.E. CASTELLAR
11. TALLO DOMINGUEZ, KIRIAN ANA 15967 8 1890 ESCOLA ANOIA
12. GIMENEZ LEIVA, ARTUS VOT 19125 6 1890 Club Escacs Terrassa
13. HERNÁNDEZ ALCALÁ, DANIEL BLE 13037 8 1885 UNIÓ CORAL
14. VECIANA CORONADO, PAU VOR 15242 8 1885 Club Escacs Llinars
15. MONTIEL BAEZA, ALEX BLS 14072 7 1885 C.E SANT BOI
16. ALQUEZAR CARLANA, MARC BLS 13636 8 1870 C.E SANT BOI
17. GARCIA RUIZ, ESTEBAN MRS 17043 5 1830 CE CERDANYOLA
18. ROSELL RODRIGUEZ, ORIOL MRS 13857 8 1810 IES EUCLIDES
19. CABELLO MUÑOZ, ANGEL VOC 15062 7 1810 PENYA ESCACS CERDANYOLA
20. LUCAS DEL POZO, PAU VOS 12797 6 1790 C.E. PALAU DE PLEGAMANS
21. DELGADO PRADA, BENJAMIN BRN 17952 8 1785 LA COLMENA
22. CIDRANES GLORIA, ANGEL ANDRÉS VOR 15496 6 1770 Club Escacs Montmelo
23. HILL GUELL, PAU ALP 15320 8 1765 MONTAGUT
24. JOLIS MOLERO, VICENTE BLE 16635 6 1760 CLUB ESCACS CERVELÓ
25. ARUS BLANCH, DANIEL VOT 18305 7 1745 Club Escacs Terrassa
26. PEREA CANO, DANIEL MRS 18357 4 1745 IES EUCLIDES
27. ROMERO VENTURA, JAUME ALP 18807 6 1740 ST. JOSEP - ST.SADURNI
28. CASTELLS ALOY, JORDI BGS 15802 5 1740 ESCACS CATALÒNIA
29. SANTAMARIA TORRES, SERGIO BLE 18445 5 1740 CLUB D'ESCACS CORNELLA
30. BASEDA BERGES, MARC VOC 18833 3 1740 PENYA ESCACS CERDANYOLA
31. PUIGDOETA XALABARDER, ANTONI VOR 15539 3 1740 Club Escacs Caldes
32. JAUREGUI LÓPEZ, AITOR BGS 14605 6 1735 ESCOLA JOVIAT
33. MUÑOZ MORENO, CARLOS BRN 17961 6 1735 LA COLMENA
34. SANCHEZ SAEZ, SALVADOR MRS 14703 6 1735 CE CERDANYOLA
35. GAONA VILA, PAU VOR 16512 7 1730 Club Escacs Mollet
36. SANJUAN PUCHERCOS, JORDI VOT 17799 3 1730 Club Escacs Castellbisbal
37. BARLAN GUARRO, FERMI BLN 19106 8 1725 CLUB ESCACS OLESA
38. GONZALEZ VEGA, RICARDO BRN 17960 5 1725 LA COLMENA
39. GUERRERO GONZALEZ, YOLANDA VOC 14284 5 1725 female PENYA ESCACS CERDANYOLA
40. MACAYA MUNELL, IRENE VOT 16432 2 1720 female Club Escacs Mirasol
41. GARCIA GARCIA, ALBERTO BLS 16772 6 1715 C.E COOPERATIVA MOLI NOU
42. PÉREZ TOSCANO, SALVADOR BLE 15469 7 1710 CLUB ESCACS CERVELLÓ
43. BALAÑA GÓMEZ, MINERVA VOR 14348 1 1710 female Club Escacs Cardedeu
44. ALONSO-MISOL CARBO, VICTOR VOT 15132 4 1705 Club Escacs Barad
45. PLANAS MIRET, GERARD GRF 19705 8 1700 CASINO PRADO SITGES
46. CALABRÉS GARCÍA, PAU BRS 15839 7 1700 EE BELLVITGE
47. RIERA MARTÍ, JOAN ANA 19541 7 1700 ESCOLA ESCACS ATENEU
48. AGUILERA RIO, CELIA VOC 12703 6 1700 female PENYA ESCACS CERDANYOLA
49. ALBET SERRA, JOAN ANA 19539 6 1700 ESCOLA ESCACS ATENEU
50. COMPAÑONI PEZZUTTO, NICOLAS ALP 19436 5 1700 SANT ELIES
51. MARTINEZ MARIN, ALEIX VOT 17125 5 1700 Club Escacs Terrassa
52. POBLE NOGUERA, RAMON VOR 19271 5 1700 Club Escacs Caldes
53. ALONSO GARCIA, DAVID BRN 17960 4 1700 LA COLMENA
54. LARA ARIAS, XAVIER VOR 16380 4 1700 Club Escacs Caldes
55. PADRISA DALMASES, MARTI VOC 14614 4 1700 ESCACS BARBERA
56. BARBA PEREZ, ROBERT BRN 19914 3 1700 LA COLMENA
57. LOPEZ PUIG, JOAN CARLES BLS 20298 3 1700 COL.LEGI IMMACULADA
58. AGUZA MARTIN, ALVARO MRS 17484 2 1700 IES EUCLIDES
59. JIMENEZ RUIZ, ALEXANDRE VOC 18979 2 1700 ESCACS BARBERA
60. VAS DOMINGUEZ, GERARD VOR 19535 2 1700 Club Escacs Llinars
61. MIRO PIELLA, ARNAU OSN 8 COL.LEGI CASALS GRACIA
62. PÉREZ PEREIRA, RAUL BRS 8 CE ALHEÑA
63. FONTANA CASTEDO, AXEL MARTIN OSN 7 CP SEGIMON COMAS
64. RUIZ FONT, GERARD ALP 7 SANT ELIES
65. ROS GARCIA, MARIO OSN 6 IES CIRVIANUM
66. CHECA ALDANA, VÍCTOR ANA 5 MDP . CAPELLADES
67. GARCES FISAS, GERARD OSN 5 IES CIRVIANUM
68. HIDALGO SEOANE, CRISTINA BGS 4 female ESCOLA JOVIAT
69. SADURNI PARERA, ANNA ALP 4 female SANT RAMON
70. FERNANDEZ LOPEZ, ALEJANDRO VOC 1760 cerdanyola
71. ESCORIZA LUSILLA, PEDRO BLE 1700 GAVA
72. FLOTATS BOSCH, JORDI BLE 1700 GAVA
Cadet
Territorial Escacs BCN-Comarques 2006
Llistat revisat amb codis FCE ordenat per Consells
No Name Consell Codi RC Elo S Club
1. HILL GUELL, PAU ALP 15320 8 1765 MONTAGUT
2. RUIZ FONT, GERARD ALP 7 SANT ELIES
3. ROMERO VENTURA, JAUME ALP 18807 6 1740 ST. JOSEP - ST.SADURNI
4. COMPAÑONI PEZZUTTO, NICOLAS ALP 19436 5 1700 SANT ELIES
5. SADURNI PARERA, ANNA ALP 4 female SANT RAMON
6. TALLO DOMINGUEZ, KIRIAN ANA 15967 8 1890 ESCOLA ANOIA
7. RIERA MARTÍ, JOAN ANA 19541 7 1700 ESCOLA ESCACS ATENEU
8. ALBET SERRA, JOAN ANA 19539 6 1700 ESCOLA ESCACS ATENEU
9. CHECA ALDANA, VÍCTOR ANA 5 MDP . CAPELLADES
10. JANÉ BESORA, JAUME BGS 15288 8 1965 IES SANT RAMON
11. ESCOT RITART, RICARD BGS 13620 7 2000 ESCACS SANT JOAN
12. JAUREGUI LÓPEZ, AITOR BGS 14605 6 1735 ESCOLA JOVIAT
13. CASTELLS ALOY, JORDI BGS 15802 5 1740 ESCACS CATALÒNIA
14. HIDALGO SEOANE, CRISTINA BGS 4 female ESCOLA JOVIAT
15. HERNÁNDEZ ALCALÁ, DANIEL BLE 13037 8 1885 UNIÓ CORAL
16. PÉREZ TOSCANO, SALVADOR BLE 15469 7 1710 CLUB ESCACS CERVELLÓ
17. JOLIS MOLERO, VICENTE BLE 16635 6 1760 CLUB ESCACS CERVELÓ
18. SANTAMARIA TORRES, SERGIO BLE 18445 5 1740 CLUB D'ESCACS CORNELLA
19. BARLAN GUARRO, FERMI BLN 19106 8 1725 CLUB ESCACS OLESA
20. ALQUEZAR CARLANA, MARC BLS 13636 8 1870 C.E SANT BOI
21. MONTIEL BAEZA, ALEX BLS 14072 7 1885 C.E SANT BOI
22. GARCIA GARCIA, ALBERTO BLS 16772 6 1715 C.E COOPERATIVA MOLI NOU
23. LOPEZ PUIG, JOAN CARLES BLS 20298 3 1700 COL.LEGI IMMACULADA
24. DELGADO PRADA, BENJAMIN BRN 17952 8 1785 LA COLMENA
25. TARRAGÓ ANTONI, ALBERT BRN 13433 7 1920 C.E. SANT ADRIA
26. MUÑOZ MORENO, CARLOS BRN 17961 6 1735 LA COLMENA
27. GONZALEZ VEGA, RICARDO BRN 17960 5 1725 LA COLMENA
28. ALONSO GARCIA, DAVID BRN 17960 4 1700 LA COLMENA
29. BARBA PEREZ, ROBERT BRN 19914 3 1700 LA COLMENA
30. PÉREZ PEREIRA, RAUL BRS 8 CE ALHEÑA
31. CALABRÉS GARCÍA, PAU BRS 15839 7 1700 EE BELLVITGE
32. PLANAS MIRET, GERARD GRF 19705 8 1700 CASINO PRADO SITGES
33. ROSELL RODRIGUEZ, ORIOL MRS 13857 8 1810 IES EUCLIDES
34. LIÑAN VEGA, RAFAEL MRS 14704 7 2085 CE CERDANYOLA
35. SANCHEZ SAEZ, SALVADOR MRS 14703 6 1735 CE CERDANYOLA
36. GARCIA RUIZ, ESTEBAN MRS 17043 5 1830 CE CERDANYOLA
37. PEREA CANO, DANIEL MRS 18357 4 1745 IES EUCLIDES
38. CLOPES LLAHI, JUDITH MRS 13885 3 2175 female CE CERDANYOLA
39. AGUZA MARTIN, ALVARO MRS 17484 2 1700 IES EUCLIDES
40. RIERA MORILLA, ELISABETH MRS 14702 1 2125 female CE CIRERA
41. MIRO PIELLA, ARNAU OSN 8 COL.LEGI CASALS GRACIA
42. FONTANA CASTEDO, AXEL MARTIN OSN 7 CP SEGIMON COMAS
43. ROS GARCIA, MARIO OSN 6 IES CIRVIANUM
44. GARCES FISAS, GERARD OSN 5 1700 IES CIRVIANUM
45. RUIZ ARENAS, CARLOS VOC 12700 8 2095 PENYA ESCACS CERDANYOLA
46. CABELLO MUÑOZ, ANGEL VOC 15062 7 1810 PENYA ESCACS CERDANYOLA
47. AGUILERA RIO, CELIA VOC 12703 6 1700 female PENYA ESCACS CERDANYOLA
48. GUERRERO GONZALEZ, YOLANDA VOC 14284 5 1725 female PENYA ESCACS CERDANYOLA
49. PADRISA DALMASES, MARTI VOC 14614 4 1700 ESCACS BARBERA
50. BASEDA BERGES, MARC VOC 18833 3 1740 PENYA ESCACS CERDANYOLA
51. FERNANDEZ LOPEZ, ALEJANDRO VOC 1760 PENYA ESCACS CERDANYOLA
52. VECIANA CORONADO, PAU VOR 15242 8 1885 Club Escacs Llinars
53. GAONA VILA, PAU VOR 16512 7 1730 Club Escacs Mollet
54. CIDRANES GLORIA, ANGEL ANDRÉS VOR 15496 6 1770 Club Escacs Montmelo
55. POBLE NOGUERA, RAMON VOR 19271 5 1700 Club Escacs Caldes
56. LARA ARIAS, XAVIER VOR 16380 4 1700 Club Escacs Caldes
57. PUIGDOETA XALABARDER, ANTONI VOR 15539 3 1740 Club Escacs Caldes
58. VAS DOMINGUEZ, GERARD VOR 19535 2 1700 Club Escacs Llinars
59. BALAÑA GÓMEZ, MINERVA VOR 14348 1 1710 female Club Escacs Cardedeu
60. GOMEZ JIMENEZ, RUBEN VOS 16596 8 1910 C.E. PALAU DE PLEGAMANS
61. SANZ ARENAS, ORIOL VOS 15432 7 1900 C.E. CASTELLAR
62. LUCAS DEL POZO, PAU VOS 12797 6 1790 C.E. PALAU DE PLEGAMANS
63. DEL AMO CARBO, JORDI VOT 15133 8 1925 Club Escacs Barad
64. ARUS BLANCH, DANIEL VOT 18305 7 1745 Club Escacs Terrassa
65. GIMENEZ LEIVA, ARTUS VOT 19125 6 1890 Club Escacs Terrassa
66. MARTINEZ MARIN, ALEIX VOT 17125 5 1700 Club Escacs Terrassa
67. ALONSO-MISOL CARBO, VICTOR VOT 15132 4 1705 Club Escacs Barad
68. SANJUAN PUCHERCOS, JORDI VOT 17799 3 1730 Club Escacs Castellbisbal
69. MACAYA MUNELL, IRENE VOT 16432 2 1720 female Club Escacs Mirasol
|