Últimes noticies

Final Comarcal Vallès Oriental. Classificats

Dissabte 28 cloenda a l’Escola Sant Gervasi de Mollet de la fase comarcal escolar del Vallès Oriental. Primer any on hi han places classificatories per la Final Nacional de la FCE ( a més de les places a la Territorial de Barcelona Comarca dels JEEC a disputar el cap de setmana del 21-22 en un nou format per equips)

Els classificats han de confirmar la seva participació aquesta setmana.

Categories: Sub8, Sub10, Sub12,  Sub14, Sub16

 

 Cadet

Rk. CONF Nombre Elo Club/Ciudad
1 SI VECIANA CORONADO David  1841 Llinars
2 SI TORRILLAS TOSTADO Oriol  1801 Lliçà-Ronçana
3   CUESTA ACERO Carles  1919 Mollet
4 SI MANJON PEREZ Lucas  1903 Llinars
5   VICENTE BESSEN Kirian  1700 Mollet
6 SI SOLEY MUNTADAS Jordi  1825 Lliçà-Ronçana
7 SI GARCIA ALCAIDE Victor Manuel  1811 Caldes
8   VAZQUEZ VAZQUEZ Sergi  1718 Mollet

 Infantil

Rk. CONF Nombre sexo Elo Club/Ciudad
1r SI PELLICER RONCERO Nestor    1840  Montmeló
2n SI MASCLANS SERRAT Arnau    1804 Lliçà-Ronçana
1 SI CENTELLES VIVAS Aleix    1700  Montmeló-Sant Feliu
2 SI ALONSO LIARTE Ivan    1806 Lliçà-Ronçana
3   SAURI VERDAGUER Roger    1786 Llinars
4   COLOME MARTIN Eric    1735 Mollet
1era   SITJA ROMERO Laura  w 1770 Llinars
2ona   AMAT JIMENEZ Claudia  w 1700 Paretana

Aleví

Rk. CONF Nombre Tipo sexo Elo Club/Ciudad
1er   ARNIJAS FABREGAS Marc  U12   1876 Llinars
1era   GONZALEZ DEUMAL Claudia  U12 w 1738 Llinars
2n   GARRIGA CAZORLA Pere  U12   1799 Sant Gervasi – Mollet
1 SI LOPEZ PAJUELO Aleix  U12   1700 Escola Marinada – Montmel
2ona   MASCLANS SERRAT Aina  U12 w 1704 Lliçà-Ronçana
2 SI REGOLA MACIAS Marti  U12   1717 Llinars
3   CLAVELL HERNANDEZ Gemma  U12 w 1806 Llinars
4   ALCAIDE PICAS Armand  U12   1831 Llinars

Benjamí

Rk. CONF Nombre Tipo sexo Elo Club/Ciudad
1era   BALTASAR DIAZ Vicente  U10   1744 Paretana
2n SI LAS HERAS AIXANDRI Guillem  U10   1700 Llinars
1 SI PANADES CATARINEU Oriol  U10   1837 Llinars
2 SI RODRIGUEZ BARALDES Ferran  U10   1700 Caldes
3   PEREZ PEREZ Simon  U10   1789 Paretana
4   DOMENECH VICARIO Adria  U10   1700 Sant Gervasi – Mollet
1era SI CASTELLSAGUES FLORIT Laura  U10 w 1700 Caldes
2ona   PRATS SAFON Aimar  U10 w 1700 Llinars

Leave a Reply